🔴درمان بی خوابی🔴

🔵دکتر غلامرضا کردافشاری🔵

🎾✍روغن بنفشه و نیلوفر و بادام و کدو و گل سرخ تازه🌺(روغن گل سرخی که بیش از یکسال از تولید آن گذشته استفاده نشود.)را با هم مخلوط کرده و روزی 4 بار در بینی👃(1 قطره در هر سوراخ بینی) بچکانید.

 🎾✍و بر پیشانی و ملاج سر و اطراف گوشها👂و داخل لاله گوش و لبها و کف پا و دست و مقعد و ناف بمالید.

 🎾✍کدوی سبز رنده شده،خیار رنده شده،تخم کاهو، بنفشه، پنیرک،تاجریزی، پوست و تخم خشخاش، جو پوست کنده، سبوس جو، گل سرخ، برگ و تخم خطمی، برگ بید، تخم و برگ خرفه، گشنیز، ریحان از هر کدام یک قاشق در ظرف در بسته در آب بجوشانید سپس حرارت را خاموش کرده و محتوای ظرف را در طشتی ریخته و روغن گل سرخ یا روغن بنفشه اضافه کرده و پارچه ای بر سر انداخته و روزی 2 بار بخور دهید.

🎾✍تخم کاهو 5 گرم، تخم خیار 10 گرم، تخم گشنیز 10 گرم، تخم خشخاش (یا تخم شاهدانه) 5 گرم در 1 لیوان عرقیات مفرح( شامل مخلوط عرقیات سیب،به، اسطخدوس، سنبل الطیب، بادرنجبویه، گلاب، گاوزبان، نعناع، نسترن، بهارنارنج، آویشن، هل، دارچین)24 ساعت خیسانده و سپس شیره کشیده و زوری 2 بار میل شود.

 🎾✍عرق بیدمشک، گلاب، عرق ریحان و عرق نیلوفر را مخلوط کرده و در ظرفی دهانه گشاد ریخته و کنار میز کار خود بکذارید و مکرر ببویید.شبها ظرف مذکور را کنار تخت خود قرار دهید تا بوی آن به مشام شما برسد👃

🎾✍پاشویه با جوشانده بنفشه، گل سرخ، تخم کاهوی کوبیده، گشنیز و پوست و تخم خشخاش 20 دقیقه (پاها تا زانو در جوشانده قرار گیرد)، سپس با آب نیم گرم دوش بگیرید ، سپس نیم تا یک ساعت استراحت کرده و سپس شام سبک میل شود. قبل از خواب روغن مالی های ذکر شده انجام شود و ماساژ آرام و ملایم بدن و پشت هنگام خواب صورت گیرد.

 🎾✍اتاق خواب شما باید کاملا تاریک و بی صدا باشد. از چراغ خواب استفاده نکنید. رختخواب نرم و راحت باشد. دمای اتاق خیلی گرم یا خیلی سرد نباشد.زیر بالش برگ شوید تازه فرش شود.

🌸🇮🇷💯 @tebe_jame 💯🇮🇷

🔴درمان بی خوابی🔴

🔵دکتر مهدی فهیمی🔵

 🎾✍استفاده از دمنوش سنبل الطیب(به تنهایی)شبها قبل از خواب موجب داشتن خواب ارام میشود.😌

برای رفع بیخوابی در شب کنکور🌚

عسل 🍯300 گرم +کنجد150 گرم+زنجبیل نوک قاشق چایخوری را باهم ترکیب کرده شب امتحان یکی دو قاشق از این ترکیب را استفاده کنید،این ترکیب یک خواب ارام به شما میدهد و صبح شاداب بلند میشوید.

 🔴درمان بی خوابی🔴

🔵دکتر محمد دریایی🔵

 🎾✍یک لیوان شیر داغ، با یک قاشق غذاخوری عسل 🍯شیرین شود، یک ساعت قبل از خواب،🌚نوشیده شود. ان شاء الله تا طلوع سپیده دم خوابی خوش خواهید داشت.

 🎾✍ریحان نیز معالج بی خوابی است برای این منظور ریحان را دم کنید کمی عسل به ان اضافه نمایید و یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب یک فنجان از این دمکرده را بنوشید خواب خوبی خواهید داشت.😍

 🔴درمان بی خوابی و کم خوابی🔴

🔵استاد اباذر طالقانی🔵

 🎾✍علت اصلی آن خشکی مغز است

🔵درمان🔵👇

 1⃣غذاهای مرطوب بخورید.

2⃣روزها نخوابید.

3⃣از غذاهای صنعتی دوری کنید🌭

4⃣چای قهوه نوشابه وغذاهای تحریک پذیر مغز را نخورید.☕️🍾

5⃣حتما شام میل کنید.

6⃣شبها قبل از خواب نعنا وپونه دم کنید و بخورید و هنگام خواب مقداری گلاب روی لب بالائی وداخل بینی بمالید

🌸🇮🇷💯 @tebe_jame 💯🇮🇷