⛔️رابطه سینوزیت با رنگ موهای شیمیایی⛔️

  🔹یک متخصص طب سنتی با بیان اینکه رنگ موی شیمیایی، طبع سر را سرد می‌کند و مشکلات سینوزیت را برای افراد ایجاد می‌کند، راه‌های رفع ریزش مو را تشریح کرد. به‌گزارش تسنیم، لیلا شیربیگی درباره رشد بیشتر موها و راه‌های جلوگیری از ریزش مو، اظهار کرد: مو در زیبایی افراد تاثیر بسیار دارد.

 ✅– بدنی که سالم باشد موی سالمی نیز دارد و مقدار مو و رشد مو نیز در تعادل است. ریزش مو خود نشانه عدم تعادل در اندام‌های داخلی است. 

 ✅– اگر اندام‌های داخلی از سلامت کامل برخوردار باشد موی زیبا و سالمی رشد خواهد کرد. به گفته شیربیگی حنا جلوی ریزش را می‌گیرد و موجب رویش مجدد موها می‌شود.

 ✅– روغن «مورد» یکی دیگر از داروهای بسیار مهم برای رویش بیشتر موها است و کسی که می‌خواهد موهای بیشتری داشته باشد می‌تواند از «روغن مورد» استفاده کند. این متخصص طب سنتی بیان داشت: «روغن مورد» باعث بلند شدن بیشتر موها می‌شود. شیر بیگی ادامه داد: روغن نارگیل به تقویت مو کمک می‌کند.

 ✅– گیاه سدر یکی از بهترین گیاهان است که برای رفع چرک بدن خیلی مفید است، همچنین با خاصیت قبض‌کننده‌ای که دارد دهانه منافذ پوست را بسته و مانع ریزش مو می‌شود. وی خاطرنشان کرد: نکته دیگر این است که خانم‌هایی که حنا می‌گذارند ممکن است بعد از مدتی رنگ موی شیمیایی را خوب تحمل نکنند.

 ✅– به طور کلی گذاشتن رنگ موی شیمیایی، طبع سر را سرد می‌کند و مشکلات سینوزیت را برای افراد ایجاد می‌کند.

   برگرفته از:  🌎 www.ravazadeh.com 🌎

https://telegram.me/joinchat/BgJv-jwUOa4roBsCfyGbPg