روغن خراطین #روغن_خراطین  

به جرات می توان گفت که یکی از طبیعی ترین راه ها برای چاق کردن و افزایش حجم گونه ها ، افزایش حجم سینه و باسن خانم ها ، افزایش حجم آلت مردانه البته به صورت طبیعی و بدون عارضه، استفاده از روغن خراطین است که از نوعی کرم خاکی به نام “Eisenia Foetida” استخراج می شود، مطمئناً این موضوع از علاقمندان و پژوهشگران طب سنتی پوشیده نیست که روغن خراطین چیز تازه ای نسیت، هزاران سال قبل توسط اطبای نامی طب سنتی ایران زمین از جمله شیخ الرئیس بوعلی سینا ، حکیم مومن و... تهیه و مورد استفاده قرار گرفته است ، امروزه با توجه به پیشرفت های علمی چشمگیر و با کشف مواد شیمیایی مختلف روغن خراطین جایگاه خود را به عنوان "ترمیم کننده" و "حجم دهنده موضعی" بدون عارضه که با افزایش خون رسانی و تغذیه پوست در قسمت های عضلانی که در نتیجه باعث سرعت بخشیدن به رشد و حجیم شدن آنها البته به صورت کاملاً طبیعی حفظ کرده است.جالب است بدانید هم اکنون در سراسر دنیا شرکت های دارویی روغن خراطین را تهیه و توزیع می کنند که تاثیر گذاری آن کاملا طبیعی بوده و با همه پوستها سازگار است.

روش مصرف 

روزی یک مرتبه موضع مورد نظر را به مدت 3 دقیقه ماساژ داده و سپس با روغن خراطین آغشته نموده و مجدداً 3 دقیقه ماساژ دهید تا روغن خوب جذب پوست شود. در صورت امکان بهتر است روزی 2 مرتبه این عمل انجام گیرد. یکبار صبح و یکبار شب 2 ساعت قبل از خواب انجام شود ، مدت2 الی5 ماه باید از آن استفاده کرد.چون از راه پوست جذب میشود قبل مصرف حتماباید خوب اون عضو را مالش داد تا سرخ شود .

نکته ها

این روغن بر روی تمامی اندامهای بدن خانمها و آقایان تاثیرگذار است. اما بیشترین توصیه ها در طب برای افزایش سایز سینه ، باسن ، لب ، گونه ها و اندام تناسلی آقایان ذکر شده است.

این روغن دارای روش ساخت پیچیده و زمانبری است که همین امر باعث شده قیمت آن کمی بالا باشد.

 Telegram.me/hakim_tehrani

@hakim_tehrani